Dom zgodny z Twoimi życzeniami.

Miejsce na własnej działce, w którym przez cały rok można cieszyć się spokojem i naturą. Domek za miastem to idealne miejsce na ciepłe i długie letnie wieczory, ale także wtedy, gdy na zewnątrz zima i można spędzić czas w zaciszu przy kominku. Może to być to czas na pięknym tarasie lub pod dachem w nowoczesnym i ciepłym domku dla twoich przyjaciół i rodziny.

Dowiedz się więcej

Bez pozwolenia na budowę.

Ten luksusowy wiejski dom może być przeznaczony do przyjmowania gości. Dom na zgłoszenie, bez pozwolenia na budowę spełni wszystkie twoje oczekiwania i zapewni domową atmosferę o każdej porze roku. Projekty ScandiHouse, wykonujemy z pasją, a jego realizacja wymaga minimum formalności.

Zapytaj o szczegóły

Przestrzeń dopasowana do Twoich potrzeb.

Na powierzchni 35 m2 zabudowy możemy zaoferować do 50m2 powierzchni do zamieszkania. Zapewniamy energochłonność domu znacznie poniżej aktualnych wymogów, minimalne koszty eksploatacji i znikome oddziaływanie na środowisko. Będziemy współpracować z Tobą, aby zaprojektować najlepszą dla ciebie przestrzeń. W końcu to Ty decydujesz, jaki będzie projekt, ale też jakie materiały, elementy i dodatki chciałbyś zobaczyć w swoim wymarzonym domu.

Dowiedz się więcej