Wygodne spędzanie czasu na świeżym powietrzu o każdej porze roku.

Wykorzystaj w pełni każdą porę roku na luksusowej werandzie. Miejsce, w którym można spędzić wieczory w klimatycznej i kameralnej atmosferze na świeżym powietrzu. Niezależnie od tego, czy szukasz drewnianego zadaszenia przy twoim domu, czy dachu wolnostojącego. W ScandiHouse robimy wszystko, aby stworzyć dla Ciebie idealne miejsce do odpoczynku!

Dowiedz się więcej

Wyjątkowe rozszerzenie Twojego salonu.

Budując zadaszenie tworzysz dodatkową przestrzeń do relaksu po długim dniu pracy. Zaproś przyjaciół i rodzinę na miłe popołudnie i wieczór.

W ciągu dnia na werandzie znajdzie się kącik zabaw dla dzieci. Przytulna przestrzeń dla całej rodziny. Luksusowa weranda może mieć również znaczenie praktyczne, łącząc przestrzeń z miejscem do przechowywania w postaci komórki ogrodowej. Przydatna do uprawiania hobby lub innych rzeczy. Czy to ważne, aby być chronionym zimą?

Postaw na zadaszenie z żaluzjami, który jesienią stanowi doskonałą ochronę przed chłodem. To sprawia, że weranda jest idealnym miejscem na umieszczenie jacuzzi. Luksusowe zadaszenie oferuje przestrzeń do gotowania na świeżym powietrzu i pozwoli cieszyć wspólnym gotowaniem z letniej kuchni.

Zapytaj o szczegóły

Jakość i własny projekt.

Jesteś zaangażowany w projekt od początku do końca. ScandiHouse zbuduje luksusowe zadaszenie zgodnie z Twoimi życzeniami. Wszystkie nasze produkty są wykonywane na zamówienie i ręcznie. Masz kontrolę nad doborem materiału, wymiarów i stylu wykonania zadaszenia. Czy chcesz wiejski dach, czy nowoczesny wariant? Używamy tylko starannie wyselekcjonowanych materiałów, abyś mógł cieszyć się swoim ekskluzywnym zadaszeniem przez długie lata. Możliwości są nieskończone.

Chcesz się ogrzać zimą? W takim razie wbudowany piec kominkowy na drewno może być dla Ciebie opcją. Albo pomyśl o wbudowanym kominku. Sam określasz interpretację dachu. Dach daje również możliwość cieszenia się z większą ilością światła dziennego, na przykład można zdecydować się na dach przeszklony lub szklane drzwi. Uzupełnij go piękną drewnianą podłogą tarasu. To jest różnica między dachem a dachem luksusowym!

Dowiedz się więcej