Ciesz się jakością.

Indywidualnie wykonujemy wolnostojące altany ogrodowe. Na przykład możesz zdecydować się na altanę ogrodowa ze schowkiem, gdzie możesz przechowywać narzędzia . Dla entuzjastów gotowania zaplanujemy miejsce na wbudowaną kuchnię na świeżym powietrzu. Ciesz się długimi wieczorami przy pysznych daniach i lampce dobrego wina. A może po długim dniu pracy lubisz usiąść w zestawie wypoczynkowym z ekscytującą książką. Możliwości są naprawdę nieograniczone. Oczywiście wybierasz rodzaj pomieszczenia, rodzaj pokrycia dachowego, materiały, wykończenie, detale i dodatki. Wynik? Ciesz się stylem i luksusem w swojej altanie ogrodowej. Co więcej, wszystko jest wykonywane ręcznie przez stolarzy ScandiHouse!

Dowiedz się więcej

Zaprojektuj swoją altanę ogrodową.

Pomieszczenie zewnętrzne w ogrodzie powinno zaspokoić każde życzenie. Dlatego my w ScandiHouse zaprojektujemy Twoją altanę na wymiar. Dzięki temu altana w ogrodzie spełni Twoje osobiste życzenia, a pomieszczenie ogrodowe jest prawdziwą ozdobą twojego ogrodu. Budowanie altany ma dla każdego inne powody, które bierzemy pod uwagę. Możliwe więc, że zechcesz cieszyć się odpoczynkiem na świeżym powietrzu albo pokój ogrodowy funkcjonuje jako miejsce pracy, w którym możesz w wolnym czasie pracować nad nowym projektem i zrelaksować się.

Zapytaj o szczegóły

Rozbudowa Twojego domu.

Projekt altany ogrodowej często wygląda jak dodatkowy pokój w domu, ale z atmosferą na zewnątrz. Świeże powietrze i zieleń wokół Ciebie. Idealne miejsce, jeśli chodzi o miły wieczór w gronie przyjaciół i rodziny. Różnica pomiędzy werandy i altaną polega na tym, że weranda ma bardziej otwarta przestrzeń, a Altana ogrodowa jest nieco bardziej osłonięta zamkniętymi bokami i frontem. Decydując się na szklane drzwi i dodając dużo okien do swojej altany, uzyskasz wystarczającą ilość światła w środku i pozwoli cieszyć pomieszczeniem nawet w mroźne dni przy kominku . Połączenie szkła z drewnem nadaje całości luksusowy wygląd i tworzy stylową całość, która pozwala na powiększenie przestrzeni życiowej.

Trwałość i wysoka jakość.

Altana ogrodowa może być wykonana z różnych materiałów najlepszej jakości. Często stosuje się drewno konstrukcyjne skandynawskie, metalowe ramy ze stali nierdzewnej z powłoką proszkową i impregnowany beton. Pokój ogrodowy wykonany z drewna jest nie tylko ekologiczny, ale ma również naturalny wygląd. Często łączymy różne elementy, takie jak szklane drzwi i posadzkę z naturalnego kamienia lub betonu. Używając różnych materiałów, zapewniamy, że każdy projekt jest osobisty i niepowtarzalny. Wspólnie z Tobą zaplanujemy wszystkie Twoje życzenia i potrzeby, żeby rozpocząć realizację Twojego wymarzonego pokoju ogrodowego!